Володимир Коливай (Volodymyr Kolyvai): Compassion Cultivation and Mettā Bhavana Practice
Володимир Коливай, Volodymyr Kolyvai, Владимир Колывай.

”Я нікого не треную у звичному розумінні цього слова: люди не тварини в цирку. Проте, своїм досвідом та знаннями завжди стимулюю людей до самопізнання та самотворення. За 30 років професійного досвіду можу стверджувати, що такий підхід дає найкракращі результати. Але в цій справі потрібні три речі обночасно: ефективність методики, ніаявність особливих знань та досвід. У мене все це є. Результат - очищення кожним свого ума від негативу. Чим не важлива справа?”

Володимир Коливай, 1963 р.н., - провідний в Україні бізнес-тренер та консультант з наукових методів самопізнання та саморозвитку, науково-психологічних методів саморегуляції та основ споглядальних практик, автор реалізації проектів особливої складності. Багаторічний член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Європейської Бізнес Асоціації, Британо-української Торгової палати, співзасновник та генеральний директор школи англійської мови Image Education Ltd., до переєрестрації відомої як СП “Імідж Освіта” при Києво-Могилянській Академії. Неодноразовий учасник закритих міжнародних науково-психологічних конференцій ‘Mind and Life’ у статусі VIP-гостя. Володимир першим в Україні відкрив бізнесу моловідомі науково-психологічні аспекти тибетського буддизму, адаптувавши їх в лідерстві, ефективному розвитку персоналу, бізнесі та управлінні. Сьогодні схожі програми активно використовуються провідними університетами світу (Stanford, Harward, Wisconsin та ін.) Він єдиний в Україні, хто станом на червень 2007 року, згідно протоколу, мав персональну аудієнцію у резиденції Його Святості Далай-Лами XIV та особисто знайомий з провідними тренерами, вченими та психологами зі світовим ім’ям: Стівеном Кові, Джоном Шоулом, Річардом Девідсоном, Деніелом Ґоулеманом, Баррі керзіним, Алексом Берзіним,Мет’ю Рікаром, Туптеном Джінпою  та іншими, що видно з фото внизу цієї сторінки.

Дивитися впливові відгуки та список компаній-замовників...

Відео-канал:

Дивитися прямий ефір з програми “Еволюція свідомості”...

*Народився в селі Лебедин, Шполянського району, Черкаської області в сім’ї сільських вчителів. Після закінчення школи - 2 роки служби в армії. Після звільнення з лав Радянської армії, розпочав “кар’єру” в Києві двірником школи №78 по вулиці Шота Руставелі. Сьогодні за плечима тренера три контрастні, разом стим, схожі освіти, реалізація проектів особливої складності та унікальний життєвий досвід.

Освіта:

 • Київська Державна Консерваторія - диригент;
 • Київський Державний Інститут фізичної культури - тренер східних єдиноборств;
 • Державна Академія керівних кадрів (КМ), - менеджмент організацій.

Інші факти:

 • Навчання у Такіші Ядзими, Головного консультанта корпорації Mitsubishi (Японія);
 • Цільове навчання в Швеції, Британії та Індії;
 • Учень закритої сімейної школи Кунг-Фу професора Чан Чунг Зунга (В’єтнам);
 • Член Української Асоціації Менеджмент Консультантів, Європейської Бізнес-Асоціації, Британо-Української Торгової палати, Британо-Української професійної мережі, Торгово-Промислової Палати України, Української Асоціації Якості, Шведсько-Українського Бізнес-Клубу, Міжнародного Айстедфоду...

Улюблені вислови:

 • ”Фотомисливство” (З дитинства з татом ходили фотографувати природу та тваринок)
 • ”Хороші учні навчаються лише у хороших вчителів!” (Буддиська мудрість).
 • ”Не святі горшки ліплять!” (Святі горшки не ліплять. Це роблять горшколіпи).
 • ”Береженого Бог береже!” (”Бог тебе береже” рівно настільки, наскільки ти сам обережний!).
 • ”Скупий платить двічі!”(Це очевидно. Тільки шкода, що ми інколи про це забуваємо).
 • ”Не смійся - не будеш плакати!” (Тримайся золотої середини!).
 • ”Більше мовчи - більше чутимеш!” (Здебільшого, ми захищаємо свою правоту, а не істину).
 • ”Мрії завжди збуваються. Але не завжди наші.” (Ми отримуємо те, на що заслуговуємо!).
 • ”В моєму словнику слово “неможливо” - не існує!” (Під лежачий камінь вода не тече).
 • ”Об уме полководца судят по людям, которые его окружают!” (No comments).

Коло глибоких інтересів:

Поради:

 • Порада топ-менеджерам: варто познайомитися ближче з роботою бджолиного вулика!
 • Порада звичайним працівникам: забудьте, що Ви - звичайні!
 • Порада колегам: навчайтеся, вивчайте і вдосконалюйте себе.
 • Порада собі: пам’ятай, що радити комусь - це простіше, ніж самому слідувати власним порадам.
 • Порада всім: живіть чесно.

Нагороди:

 • Першу премію та Золоту медаль “За зміцнення миру і дружби між народами” Нагорода була вручена в Королівському павільйоні в присутності Принца Чарльза.
 • Нагорода “Золоте серце” за значний внесок у справу захисту прав дітей та молоді в Україні (”Міжнародна ліга захисту прав дітей та молоді”).
 • Диплом другого ступеня зі східних бойових мистецтв на першому всеукраїнському фестивалі Кунг-Фу ( Міжнародна рада експертів, Китай-Україна).
 • Диплом та подяка за значний внесок у справу захисту культури в Україні (”Міжнародна ліга захисту культури”).
 • Диплом та цінний подарунок ”За великий практичний вклад у справу освіти в м. Києві”. (від Олександра Омельченка, мера Києва).
 • Медаль ім.Семенова -Тяншанського за наукову роботу в сфері охорони навколишнього середовища (СРСР, Ленінград).

В. Коливай: “Якби у цьму світі ми всього досягали самостійно, то не існувало б вчителів. І чим більші досягнення людина має, тим кращих вчителів вона потребує!”

Чим програми відрізняються?

Кожен бізнес-тренер прагне здивувати свою аудиторію чимось цікавим та новим. Мені пощастило тепер не доводиться робити якихось штучних зусиль. В мене ці знання є. Я маю можливість живого спілкування з надзвичайно харизматичними, всесвітньо відомими представниками “Науки про розум”. Серед багатьох з них - це Річард Девідсон, директор Вайсманської лабораторії, Деніел Гоулеман, автор всесвітньо відомих бестселерів “Емоційний інтелект” та “Фокус” та, звичайно, лауреат Нобелівської премії миру, Його Святість Далай-Лама XIV. Саме цей факт, очевидно, робить мої програми чимось особливими. Крім того, я багато навчаюся. Наприклад, минулого року я мав дві приватні зустрічі та три навчання у Далай-Лами та участь у згаданій міжнародній конференції американського інституту “Mind and Life”, матеріали якої в Україні нікому, крім мене, недоступні. Свої останні програми я наповнюю знаннями, які отримав від поїздки в Стенфорд для глибшого розуміння програм з концентрації, які там, з ініціативи Далай-Лами, уже успішно впроваджені на кафедрах медицини, ІТ-технологій та менеджменту. Саме цими знаннями я і ділюся. Саме вони і відрізняють мої програми.(Автор).

Хороші учні вчаться лише в першокласних вчителів!

З Деніелом Гоулеманом, всесвітньо відомим психологом, автором книг "Емоційний Інтелект" та "Фокус", на спкціалізованому навчанні у Далай-Лами в Нью-Йорку.
З Річардом Девідсоном, професором психології, нейробіологом, директором лабораторії Вайсмана. В Індії на закритій науковій конференції у резиденції Далай-Лами.
"Передача естафети!" - В. Коливай в прямому спілкуванні з легендарним гуру менеджменту Стівеном Кові!
Погане світло, але не настрій! Фото на пам'ять про початок дружби з легендарним Kenny G, зроблене Гаррі, його імпресаріо!
Розмова з Робертом Турманом (США), вченим, письменником, громадським діячем, батьком відомої кіноактриси Уми Турман (2012 р).
Після навчання у професора Роберта Турмана, письменника та вченого, одного з 25 найвпли-вовіших особистостей США за версією "Time".
З давнім другом, Гуру сервісу №1 в світі, Джоном Шоулом під час його другого візиту в Україну 2013 року!
Позитиву море, та час вже прощатися: "До побачення, Джон! Привіт, нові знання та якісний сервіс!" 2008 р.
З Алексом Берзіним, професором Гарвардського університету, після проходження в нього навчання 2011 року!
Асистування 93-річному Б.К.С.Аенгару - Гуру Йоги №1 у світі, на закритій міжнародній конференції 'Mind and Life' в Делі.
Серед учасників програми "Острів в Океані" під час її презентації для бізнес-еліти! Готель "Intercontinental".
Під час чергової програми в Києві: "Трансформація проблем - секретна зброя буддистів", готель "Редіссон".
В. Коливай - перший в Україні бізнес-тренер, який адаптував наукові аспекти тибетського буддизму для використання в лідерстві.
President Hotel. Нова програма "Немає злості - нема й ворогів" зібрала понад 200 учасників програми!
Володимир Коливай, Оксана Литвиненко та Інгрід, співорганізатор презентації програм "Анданте" в Стокгольмі!
З Президентом "Української асоціації менеджмент консультантів", Ігорем Григоровичем Рогошевським після програми.
Зі своїм Вчителем, професором Тай Зунгом, Головою закритої сімейної школи бойових систем В'єтнаму, після спільної практики 2017р.
З Мефю Рікаром, доктором психології та за висновками вчених найщасливішою людиною планети.
Володимир Коливай та Баррі Керзін - одини з персональних лікарів Його Святості Далай-Лами в Москві!
В. Коливай та Тензін Пріядарші (Індія), який має наукову ступінь Гарвардського університету з порівняльної філософії. 2013 р.
Чергова приватна зустріч з Його Святістю Далай-Ламою XIV після одного з навчань в Індії, Делі
Власні фото. Прощання з персональним лікарем Далай-Лами під час його візиту до нас в Київ. Готель Редіссон, після програми.
З Баррі Керзіним, персональним лікарем Далай-Лами після час його візиту до Києва на запрошення Володимира.
В. Коливай з Геше Лакдором, особистим перекладачем та хранителем центрального архіву бібліотеки Далай-Лами після навчання!
Презентація Його Святості здійснеих проектів по загальнолюдській етиці для бізнес-еліти України та інструкції на майбутнє.
Володимир Коливай з Далай-Ламою: прощання після чотириденного навчання у Гамбурзі (Німеччина) у серпні 2014 року.
Фото після першого офіційного прийому Володимира Коливая в резиденції Далай-Лами XIV в його офісі в Дарамсалі! (Індія)
Володимир Коливай та Його Святість Далай-Лама XIV. На фото зафіксовано фрагмент традиційного тибетського вітання з Вчителем. 2013 р.
Із Санґхою монахів Гімалайського Карданґ Ґомпа, де проходив коротку підготовчу практику та здійснив ремонт архівної бібліотеки.
З хорошим настроєм та побажаннями рівноваги, терпіння і тепла на шляху служіння іншим! Щиро Ваш - Володимир Коливай.

© Анданте, бізнес-майcтерня 1991-2018
При будь-якому використанні матеріалів, посилання
на сайт www.business-trainings.kiev.ua є обов'язковим.
(044) 496-20-76, 496-20-77
Пошта: 04070, Київ-70, а/с №170
вул. Глибочицька 40, 3-тій поверх.